Новини

Прем’єрний показ за участю творчої групи фільму «Король Данило»

Запрошуємо на прем'єрний показ за участю творчої групи фільму «Король Данило», який відбудеться 25 листопада 2018 року о 14:00.

Квитки з'являться у продажу 23 листопада 2018!

На зустрічі будуть: режисер Тарас Химич, продюсер Олеся Галканова-Лань, арт-директор Олена Химич, помічник режисера Олексій Лань. Виконавець ролі Данила -Сергій Ярмошенко, виконавець ролі Василька - Юрій Вихованець, в-ця ролі Хільди - Марина Мазур, виконавець ролі Воєводи Журавля - Юрій Журавель!
 


Синопис фільму: ХІІІ століття – це ті часи, коли в будь-який момент із будь-якого боку може прийти небезпека. Люди тоді завжди жили в напрузі, адже війна може з'явитися коли завгодно. У 1238 році Данило разом зі своїм братом Васильком атакували прикордонний замок одного ордена. Узявши в полон їх магістра, той від імені ордена запропонував союз проти загрози, яка хвилею йде зі сходу. Ім'я їй монголи-татари, яких веде за собою легендарний хан Батий. У Данила, як князя Волинсько-Галицького, є два варіанти: війна або договір. Розуміючи, що силою побороти монгол не вийде, чоловік ризикує всім і їде в лігво ворога укладати договір. Із першого погляду, ця затія приречена на провал, і Батий легко може обезголовити свого гостя, але як воно буде насправді... Навіть якщо Данило виживе, найбільша проблема чекає його вдома – це бояри, які всюди шукають для себе вигоду.
21.11.2018 | 16:47

КВИТКИ СУВЕНІРИ ЗНИЖКИ