Сторожова застава

-

(38)
- Сайт фільму
Дата випуску:
12 жовтня 2017
Країна:
Україна
Слоган:
«Захисти минуле заради майбутнього»
Жанр:
пригоди, фентезі
Режисер:
Юрій Ковальов
Сценарій:
Олександр Дерманський, Ярослав Войцешек, Юрій Ковальов
Продюсери:
Єгор Олесов, Юрій Прилипко
В ролях:
Даниїл Каменський, Єва Кошова, Роман Луцький, Олег Волощенко, Георгій Дерев'янський, Слава Красовська та ін.
Бюджет:
40 млн. грн.
Тривалість:
100 хв. / 01:40
В українських Карпатах трапилася аномалія, якої раніше не було за всю історію людства. Сонячне затемнення вплинуло на те, що відкрився міжчасовий портал, який переніс хлопчика Віктора в середньовічну Київську Русь, в 1120 рік від Різдва Христового. Там школяр знаходить славних легендарних богатирів, про реальне існування яких ніхто не був упевнений. Вони повинні боротися проти армії половців, які хочуть досягти перемоги за будь-яку ціну. Для цього вони використовують не тільки всю доступну для того часу зброю, а й чорну магію і таємничі предмети. І їм потрібен Віктор, який за легендами повинен відкрити силу могутнього артефакту. Хлопчик чудово вливається в це середовище і розуміє, що від його дій в цій епосі залежить доля не тільки його майбутнього, а й усього людства.

Коментарі(7)

Тарас 12.10.2017 | 16:47
Тіко-тіко з сеансу ) Фільм чудовий! Вперше на екрані не історично-страждальницький фільм, не заїжжена ботва про війну чи сага про мусорів/бандитів, а справжнє, високобюджетне пригодницьке фентезі. Сюжет цікавий і насичений. Операторська робота на висоті, яскраві плани, купа класних локацій. Гарні костюми і реквізит. Актори вдало підібрані і грають свої ролі дуже щиро. Якісна озвучка вдало відтінює емоції які переживає глядач. Присутній і хороший гумор ) В одному місці я мало прес не порвав )) "Сторожова застава" це якісний медіа продукт. І зроблено його в Україні. Таким можна гордитися. Однозначно рекомендую іти. Вітаю усіх з початком доби українського фентезі! )
Інга 14.10.2017 | 19:50
Була на прем'єрі, це...я в захваті, висококласна робота, варто було так довго чекати, а якщо врахувати, що це НАШЕ кіно - це просто,просто,просто чудово. Буду дивитись ще раз як мінімум
Олексій 15.10.2017 | 14:45
Тьфу. Такого "гамнєца" я ще не бачив. В мене все.
Ярик 15.10.2017 | 21:21
Отличное фэнтези с качественным юмором, неплохой графикой и увлекательным сюжетом.
Сашко. 16.10.2017 | 14:03
Це однозначний прорив для українському кіно. Не скажу, що фанат фентезі, але не піти на цей фільм не міг, вже дуже було цікаво що вийшло. І як не дивно я лишився задоволеним. Так, сюжет не новий, але його підживлює те, що він опирається на історичні факти, легенди, зрештою наш колорит. Якщо не зважати на дрібні, малопомітні огрішості в кадрі і його постановці, команда творців постаралася на славу. Гарно пропрацьовані персонажі, досить гумору який не заважає, а навпаки додає атмосфери і приближує глядача до того, що відбувається на екрані. Після перегляду, вже який день згадую фільм, зрештою сама собою виникає думка, а може сходити ще :)
Сашко 01.11.2017 | 17:44
Ви незнаєте чи можна побачити цей фільм в неділю 5 листопада? Хочу привести свої учнів в кіно! Дякую
микола 16.11.2017 | 18:14
живу в Дубні кінотеатру немає і що робити

КВИТКИ СУВЕНІРИ ЗНИЖКИ