Темна вежа

The Dark Tower

(41)
- Сайт фільму
Дата випуску:
3 серпня 2017
Країна:
США
Слоган:
«There Are Other Worlds Than These»
Жанр:
фантастика, бойовик, жахи
Режисер:
Ніколай Арсель
Сценарій:
Аківа Голдсман, Джефф Пінкнер та ін.
Продюсери:
Аківа Голдсман, Браян Грейзер, Рон Говард та ін.
В ролях:
Ідріс Ельба, Меттью МакКонахі, Кетрін Віннік, Еббі Лі, Ніколас Хемілтон, Алекс МакГрегор та ін.
Бюджет:
$60 000 000
Тривалість:
95 хв. / 01:35
Наш світ не єдиний. Існує портал між ними – Темна Вежа. Вона ж охороняє світи від навали темних сил. Роланд Діскейн – останній Стрілець – давній орден, метою якого є захист людей від зла. Роланд повинен знайти Темну Вежу і не дати своєму злому ворогові Уолтеру О'Діму (також відомому як Людина в чорному) зруйнувати її. Якщо ж О'Дім досягне успіху, всі світи поринуть у хаос і страх, адже темні сили вирвуться на свободу. Не дати злу правити світами може тільки останній Стрілець. На плечах Роланда лежить майбутнє всього, він зобов'язаний зупинити Людини в чорному.

Коментарі(4)

Pavlo 13.07.2017 | 13:08
Читав "Темну вежу" і люблю МакКонахі. Обов'язково піду
Сергей 01.08.2017 | 20:11
Ну, от книги там мало что осталось, но как говорил Кинг: Это не совсем мой роман, но это тот дух и тон. И я очень счастлив) Правда думаю фанатов цикла это мало успокоит))
Скабичевский 06.08.2017 | 8:57
Довгих днів та приємних ночей. Рекламний ролик творчості Кінга. Тут і "Воно", і "Кристіна", і "Сяйво". Від Темної Вежі - теж не лишилось нічого. Шкода, та бажанню заробити грошей підвладні всі. Що скажуть прихильники творчості? А плювати. Прейскурант, мабуть, був достойний. Не втрачайте час, не варто.
Андрей 06.08.2017 | 19:29
Фильм отличный, а все "фанаты" брешут. На этот проект нужно смотреть как на отдельное произведение очень дорого искусства, а не как фэндомный фанфик которому поставили дизлайки.

КВИТКИ СУВЕНІРИ ЗНИЖКИ