Трансформери: Останній лицар

Transformers: The Last Knight

(68)
- Сайт фільму
Дата випуску:
22 червня 2017
Країна:
США
Слоган:
-
Жанр:
епічний екшн
Режисер:
Майкл Бей
Сценарій:
Артур Маркам, Метт Холловей, Кен Нолан та ін.
Продюсери:
Йєн Брайс, Том ДеСанто, Лоренцо Ді Бонавентура та ін.
В ролях:
Лора Хеддок, Марк Волберг, Джемма Чан, Ентоні Хопкінс, Стенлі Туччі, Джон Гудман та ін.
Бюджет:
-
Тривалість:
149 хв. / 02:29
Битва в Гонконзі завершилася, і після її закінчення ватажок Автоботів Оптімус Прайм повинен полетіти в інші світи для пошуку підтримки. На Землю насувається нова небезпека, з якою неможливо боротися тими силами, які є. Цього разу під загрозою цілий Всесвіт. Замість себе за порядком на нашій планеті Оптимус доручив дивитися іншим автоботам: Бамблбі, Хаунду, Дріфту, Кроссхейзу, Трейлбрекеру, Блеру і Діноботам. Світ не протримався довго, і майже відразу після відправлення Прайма Гальватрон намагається побудувати космічний міст, щоб запросити на Землю нову армію. Небезпечна подорож Оптимуса ні для кого не пройде безслідно. І відкриється багато таємниць взаємин людей і Автоботів у історії.

Коментарі(11)

Shok 22.06.2017 | 15:55
Рідкий шлак!!! Блювотіна! Чекав і дочекався лайна. Нікому не раджу!!! Категорія 8-14 для дітей
Железний человек 22.06.2017 | 16:03
Рідкісне гівно, люди яким 18+ категорично не раджу йти.
ваня 23.06.2017 | 18:13
дрянь полная
Костя 23.06.2017 | 23:27
Аааааааааааа що це було .... Ця фігня , це га....но може взірвати мозги ((Я думав що гірше Термінатора Гамнезіса гірше бути не може , на скільки людина може помилятися ( такого розчаровання в мене за 29 років ще небуло , відчуття нібито Бей с...ка мене згвалтував , хочиться бухнути і забути це насильство , а мене ж попереджали ((( Якщо б можна було перенестись в часі і зупинити себе , набити морду , але не дати собі купити білет на побачине Я думав що Світ знище ядерна зброя ;(((( куди їй це фільми Майкла с..ки Бея . А були часи перших Трансформерів 2007 р коли Я був в захоплені від побачиного ) застерігаю всіх не йдіть на Єто , зипиніть блиських , сусідів , ворогів на цьому світі ніхто , ніхто не заслуговує на побачине .Скільки ж тепер потрібно бухати і дути щоб це все забути ....(((((((;)))
КіноМан 24.06.2017 | 0:31
Пародія на кіно , кліп Бея який розриває мозг, розчарування року в кращому випадку . Раджу ні кому ) Зупиніть блиських і ворогів . Яркий приклад як кіно не потрібно знімати)
Сергей 25.06.2017 | 14:14
Если после просмотра зритель пишет/, что люди, стойте, не ходите на это, то они либо простецы (чтобы не очень грубо звучало) (потому как после 3 и 4 части думать, что ты увидишь что то на уровне Гамлета или Короля Лир, это простецизм), либо они не видели 3 и 4 часть. я знал на что иду, поэтому никакого разочарования нет, ну разве где то в начале между 20 и 50 минутами скукотища было, а так экшен, ба-бахи, дрыщь-бах-хрясь-шмяк, все то чем славится Бэй)
для Костя 26.06.2017 | 3:03
Здається й насправді, гіршe від пeрeгляду фільму, можe бути тільки читання Вашого допису. Пeрeпрошую, алe складається вражeння, що Ваш мозок так і лишився дeсь на рівні пeрeгляду пeрших трансформeрів, у далeкому 2007. Ви б почитали щось, хоча б для загального розвитку, чи збільшeння словникового запасу. Про граматику взагалі нe варто й згадувати. Розвивайтeсь, і наразі утримайтeсь від публічних висловлювань :)
Ігор 28.06.2017 | 21:49
Висловлюся в підтримку фільму! Суперова графіка, не звичний для трансформерів сюжет, де більшість основних подій відбувається не серед міста, захоплюючі зйомки! Якщо ви кажете що це така лажа, то нащо ви шли на нього, значить ви просто не любите це кіно. Чи вам сподобалась 1 серія, коли всі пісяли окропом від Меган Фокс і незвичного сюжету та незвичних героїв, кльових перетворень роботів у машини, захоплення світу, а тут вам вже все це наскучило? Наскучила відмінна робота тисячі людей, які вклали в це усіх себе, та вийшло не так классно як ви чекали розважитися на 80 гривень?) Як на мене звичайно могло б бути краще, та знаєте, те що є і так відмінно для цього жанру і цього режисера.
Alex 29.06.2017 | 15:50
Прикольне кіно, якщо треба сюжет, то він там є, смішний правда і стандартний, але видовище неймовірне, це кіно для відпочинку, просто подивитись, і не напружуватись. А якщо хочете, щось серйозне, то дивіться щось інше, жодна з частин Трансфомерів, не була серйозною. Ще раз, це кіно для відпочинку, шоу, видовище, не більше. Моєму сину, 7 років, сподобалось, а він фанат трансформерів, і його сюжет не цікавить, він просто дивитися на крутих роботів, він всіх їх знає, і може розказати. І ви просто дивіться. А не подобається, зроби краще, не можеш, і не факт,що змігби, як би так склались доля, зорі чи ще щось.
Діма 07.07.2017 | 10:48
Доволі цікавий фільм, не слухайте тих хто поливає його лайном. Сходіть самі і переконайтеся!
саша 14.07.2017 | 6:11
класний фільм! набагато кращий за 2-й та 3-й

КВИТКИ СУВЕНІРИ ЗНИЖКИ