Трансформеры: Последний рыцарь

Transformers: The Last Knight

(67)
- Сайт фильма
Дата выхода:
22 июня 2017
Страна:
США
Слоган:
-
Жанр:
фантастика, боевик
Режиссер:
Майкл Бэй
Сценарий:
Артур Маркам, Мэтт Холлоуэй, Кен Нолан и др.
Продюсеры:
Йен Брайс, Том ДеСанто, Лоренцо Ди Бонавентура и др.
В ролях:
Лора Хэддок, Марк Уолберг, Джемма Чан, Изабела Монер, Энтони Хопкинс, Джон Гудман, Стэнли Туччи и др.
Бюджет:
-
Длительность:
149 мин. / 02:29
Битва в Гонконге завершилась, и по её окончанию предводитель Автоботов Оптимус Прайм должен улететь в другие миры для поиска поддержки. На Землю надвигается новая опасность, с которой невозможно бороться теми силами, которые есть. В этот раз под угрозой целая Вселенная. Вместо себя за порядком на нашей планете Оптимус поручил смотреть другим Автоботам: Бамблби, Хаунду, Дрифту, Кроссхейзу, Трейлбрекеру, Блёру и Диноботам. Мир не продержался долго, и почти сразу после отправления Прайма Гальватрону пытается построить космический мост, чтобы пригласить на Землю новую армию. Опасное путешествие Оптимуса ни для кого не пройдёт бесследно. И откроется много тайн взаимоотношений людей и Автоботов в истории.

Коментарі(11)

Shok 22.06.2017 | 15:55
Рідкий шлак!!! Блювотіна! Чекав і дочекався лайна. Нікому не раджу!!! Категорія 8-14 для дітей
Железний человек 22.06.2017 | 16:03
Рідкісне гівно, люди яким 18+ категорично не раджу йти.
ваня 23.06.2017 | 18:13
дрянь полная
Костя 23.06.2017 | 23:27
Аааааааааааа що це було .... Ця фігня , це га....но може взірвати мозги ((Я думав що гірше Термінатора Гамнезіса гірше бути не може , на скільки людина може помилятися ( такого розчаровання в мене за 29 років ще небуло , відчуття нібито Бей с...ка мене згвалтував , хочиться бухнути і забути це насильство , а мене ж попереджали ((( Якщо б можна було перенестись в часі і зупинити себе , набити морду , але не дати собі купити білет на побачине Я думав що Світ знище ядерна зброя ;(((( куди їй це фільми Майкла с..ки Бея . А були часи перших Трансформерів 2007 р коли Я був в захоплені від побачиного ) застерігаю всіх не йдіть на Єто , зипиніть блиських , сусідів , ворогів на цьому світі ніхто , ніхто не заслуговує на побачине .Скільки ж тепер потрібно бухати і дути щоб це все забути ....(((((((;)))
КіноМан 24.06.2017 | 0:31
Пародія на кіно , кліп Бея який розриває мозг, розчарування року в кращому випадку . Раджу ні кому ) Зупиніть блиських і ворогів . Яркий приклад як кіно не потрібно знімати)
Сергей 25.06.2017 | 14:14
Если после просмотра зритель пишет/, что люди, стойте, не ходите на это, то они либо простецы (чтобы не очень грубо звучало) (потому как после 3 и 4 части думать, что ты увидишь что то на уровне Гамлета или Короля Лир, это простецизм), либо они не видели 3 и 4 часть. я знал на что иду, поэтому никакого разочарования нет, ну разве где то в начале между 20 и 50 минутами скукотища было, а так экшен, ба-бахи, дрыщь-бах-хрясь-шмяк, все то чем славится Бэй)
для Костя 26.06.2017 | 3:03
Здається й насправді, гіршe від пeрeгляду фільму, можe бути тільки читання Вашого допису. Пeрeпрошую, алe складається вражeння, що Ваш мозок так і лишився дeсь на рівні пeрeгляду пeрших трансформeрів, у далeкому 2007. Ви б почитали щось, хоча б для загального розвитку, чи збільшeння словникового запасу. Про граматику взагалі нe варто й згадувати. Розвивайтeсь, і наразі утримайтeсь від публічних висловлювань :)
Ігор 28.06.2017 | 21:49
Висловлюся в підтримку фільму! Суперова графіка, не звичний для трансформерів сюжет, де більшість основних подій відбувається не серед міста, захоплюючі зйомки! Якщо ви кажете що це така лажа, то нащо ви шли на нього, значить ви просто не любите це кіно. Чи вам сподобалась 1 серія, коли всі пісяли окропом від Меган Фокс і незвичного сюжету та незвичних героїв, кльових перетворень роботів у машини, захоплення світу, а тут вам вже все це наскучило? Наскучила відмінна робота тисячі людей, які вклали в це усіх себе, та вийшло не так классно як ви чекали розважитися на 80 гривень?) Як на мене звичайно могло б бути краще, та знаєте, те що є і так відмінно для цього жанру і цього режисера.
Alex 29.06.2017 | 15:50
Прикольне кіно, якщо треба сюжет, то він там є, смішний правда і стандартний, але видовище неймовірне, це кіно для відпочинку, просто подивитись, і не напружуватись. А якщо хочете, щось серйозне, то дивіться щось інше, жодна з частин Трансфомерів, не була серйозною. Ще раз, це кіно для відпочинку, шоу, видовище, не більше. Моєму сину, 7 років, сподобалось, а він фанат трансформерів, і його сюжет не цікавить, він просто дивитися на крутих роботів, він всіх їх знає, і може розказати. І ви просто дивіться. А не подобається, зроби краще, не можеш, і не факт,що змігби, як би так склались доля, зорі чи ще щось.
Діма 07.07.2017 | 10:48
Доволі цікавий фільм, не слухайте тих хто поливає його лайном. Сходіть самі і переконайтеся!
саша 14.07.2017 | 6:11
класний фільм! набагато кращий за 2-й та 3-й

КВИТКИ СУВЕНІРИ ЗНИЖКИ